آنلاین جهانی قدس؛ پرچم اسرائیل در کابل به آتش کشیده شد


آنلاین جهانی قدس؛ پرچم اسرائیل در کابل به آتش کشیده شد

صدها تن از شهروندان کابل به مناسبت فرارسیدن آنلاین جهانی قدس در یک گردهمایی بزرگ، حمایت‌شان را از مردم فلسطین اعلام کردند.

به گزارش نویسنده وستر؛ این باشندگان شهر کابل امآنلاین جمعه (۱۸ جوزا) در این گردهمایی، جنایات رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان و انتقال سفارت امریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس را به شدت محکوم کردند.

آنان با سر دادن شعارهایی علیه رژیم اسرائیل و امریکا، خواهان پایان جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین شدند و پرچم رژیم اسرائیل را به آتش کشیدند.

باشندگان کابل تاکید کردند که آتش زدن پرچم اسرائیل به هدف اعلام انزجار از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و حمایت از مردم بی دفاع فلسطین می‌باشد.

آنان بیان داشتند تسلط اسرائیل بر فلسطین و اهانت به اماکن دینی و مقدسات مسلمانان در بیت المقدس قابل پذیرش نیست و به همین جهت امآنلاین پرچم اسرائیل به آتش کشیده شد.

آنان بیان داشتند که فلسطین و قدس جزء شعائر دینی اسلام است و آزادی بیت المقدس وجوب دینی هر مسلمان است و افسوس که تعدادی از حاکمان خودفروخته و مزدور مسلمان از غرب پیروی می کنند و به همین دلیل امریکا پس از ۷۰ سال جرئت پیدا کرد تا سفارت خود را به شهر قدس انتقال دهد.

این در حالی است که آنلاین گذشته نیز اعضای شورای اخوت اسلامی افغانستان با راه اندازی گردهمایی در شهر کابل، دفاع از قدس شریف را از ام‌الفرائض خوانده و تاکید کردند که مسلمانان باید برای نجات قدس متحد شوند.

نویسنده وستر- کابل