اعضای یک باند آدم‌ربا در کابل بازداشت شدند


اعضای یک باند آدم‌ربا در کابل بازداشت شدند

ریاست عمومی امنیت ملی کشور می‌گویند که ماموران این اداره در عملیاتی در ولسوالی استالف ولایت کابل، اعضای یک باند آدم‌ربا را بازداشت کرده‌اند.

در نیوزنامه ارسالی ریاست عمومی امنیت ملی به نویسنده وستر آمده است که این آدم‌ربایان در قضایای آدم‌ربایی، سرقت‌های مسلحانه، باج‌گیری و … دست داشتند.

در نیوزنامه آمده است:”نیروهای قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات، شبکه سه نفری اختطافچیان مسلح را به سر گروپی فرهاد فرزند عبدالغیاث با دو تن از افرادش بنام‌های سید حسن فرزند میرظفر خان و خلیل فرزند جمعه خان بازداشت کرده‌اند”.

از نزد این سه آدم‌ربا، دو میل کلاشینکوف، یک میلک کرینکوف، یک میل تفنگچه، دوازده قبضه بمب دستی و چهار فیر مرمی راکت انداز RPG7 به دست آمده  است.

براساس معلومات منبع؛ این آدم‌ربایان در یک قضیه قتل و سه قضیه آدم‌ربایی دست داشته‌اند که از آن جمله در قضیه ربودن مسمات زرمینه کارمند محلی دفتر یونما ملل متحد از مربوطات شهر کابل، نیز ذیدخل می‌باشند.

ریاست عمومی امنیت ملی کشور می‌گوید که تاکنون ۱۴ فامیل متضرر بالای این بازداشت شد‌گان ادعا نموده و خواهان به کیفر رسانیدن و مجازات آنها از طریق ارگان‌های عدلی و قضایی شده اند.

نویسنده وستر- کابل