بلایی که بیماری “گوشتخوار” سر این مرد آورد +تصاویربیماری گوشتخوار زندگی مردی را در مدت کوتاهی تبدیل به کابوسی وحشتناک کرد.

ابتلای یک مرد میانسال اهل نیوجرسی آمریکا به بیماری گوشتخوار (نکآنلاینان غلاف) او را در آستانه مرگ قرار داده است. “آنجل پرز” ۶۰ ساله در حال صید در یکی از رودخانه های این ایالت بود که از ناحیه  پا دچار یک خراشیدگی کوچک و در ادامه بیماری گوشتخوار شد.

تنها در مدت چند آنلاین عفونتی که در بدن آنجل ایجاد شده بود او را زمین گیر کرد. دخترش ” دیلنا پرز” در این باره گفت : ” این بیماری در اثر ورود یک باکتری موجود در آب و از راه زخم در بدن پدرم ایجاد شد. بیماری بر پدرم  کاملا مسلط شده مگر اینکه یک معجزه رخ دهد. در همان آنلاین حادثه پای پدرم تحت تاثیر این بیماری قرار گرفت. سپس سوراخی در پای راست و چپ و سپس دست راست و چپ ایجاد شد.”

بنا به گفته داکتران بدن آنجل توان مبارزه با این بیماری مرگبار را ندارد، چون پیشتر سیستم ایمنی بدن او در اثر ابتلا بیماری پارکینسون ضعیف شده است.

گفتنی است؛ نکآنلاینان غلاف یک عفونت باکتریایی نادر اما بسیار جدی است که به بافت های زیر جلد حمله می کند. این بیماری اغلب با نام بیماری گوشتخوار شناخته می شود. از نشانه های این بیماری نادر مرگبار می توان به زخم یا خراشیدگی کوچک اما دردناک روی جلد و تب شدید اشاره کرد.