ترامپ: آمارها دروغ می‌گویند، من محبوبم!


ترامپ: آمارها دروغ می‌گویند، من محبوبم!

دونالد ترامپ، رئیس وستری آمریکا در توئیت خود نوشت: بیش از ۹۰ فیصد محبوبیت برای محبوبترین رئیس وستری تمام زمان‌ها از سوی وستری خواهان و در مجموع محبوبیت ۵۲ فیصدی از سوی تمامی رای دهندگان در نظرسنجی. این برخلاف تمامی داستان‌های نقل شده در رسانه‌های اخبار جعلی است که تلاش بی حد و حصری در نشان دادن وجهه بد و شیطانی از من دارند. لطفا به خائنان واقعی بنگرید.
در نظرسنجی آنلاین یکشنبه وال استریت ژورنال و شبکه نیوزی ان.بی.سی مشخص شد که میزان محبوبیت ترامپ ۴۴ فیصد است.
این نظرسنجی همچنین مشخص کرد که ۵۲ فیصد از رای دهندگان از عملکرد رئیس وستری آمریکا رضایتی ندارند.
این نظرسنجی پس از آن منتشر شد که مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ به تقلب مالی، مالیاتی و نقض قوانین کمک مالی به کمپین انتخاباتی اقرار کرد.
همچنین در نظرسنجی‌های انجام شده مشخص شد که میزان محبوبیت ترامپ در میان وستری خواهان ۹۰ فیصد و در میان دموکرات‌ها ۱۰ فیصد است.
پیش از اقرار به گناه کوهن، نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط وال استریت ژورنال و ان.بی.سی میزان محبوبیت ترامپ را ۴۶ فیصد و میزبان عدم محبوبیت وی را ۵۱ فیصد اعلام کرده بودند.
در این نظرسنجی همچنین مشخص شد که اکثریت رای دهندگان یا ۵۶ فیصد از آنها می‌گویند که ترامپ درباره بررسی‌های رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست وستری آمریکا و تبانی کمپینش با مسکو صادقانه رفتار نکرده است.