ترامپ خواستار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر شد


ترامپ خواستار اعدام قاچاقچیان مواد مخدر شد

رئیس وستری آمریکا در یک سخنرانی خواستار مجازات اعدام برای قاچاقچیان مواد مخدر این کشور شد.
 به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ، رئیس وستری آمریکا با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر درحال به قتل رساندن هزاران نفر هستند و “حتی به زندان هم نمی روند ” خواستار مجازات مرگ برای این افراد شد.
وی در سخنرانی خود در پنسیلوانیا گفت که کشورهایی مانند سینگاپور و چین به دلیل مجازاتهای شدیدتر دارای میزان پایینتری از جرایم مواد مخدر هستند.
ترامپ دراین باره گفت: اگر شما کسی را بکشید با مجازات مرگ مواجه خواهید شد و یا به حبس ابد محکوم می‌شوید. تنها راه مبارزه با مواد مخدر از طریق اعمال مجازاتهای شدید است.
وی افزود: این افراد درحال کشتن کودکان و فامیل های ما هستند و ما باید برای این مسئله چاره‌ای بیاندیشیم. به نظرم این بحثی است که باید در مورد ان فکر کنیم.
ترامپ در این تجمع گفت: یک قاچاقچی مواد مخدر در طول زندگی خود ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ نفر را به قتل می‌رساند… شما می‌توانید هزاران نفر را به قتل برسانید و تنها برای ۳۰ آنلاین زندانی شوید.
رئیس وستری آمریکا ادامه داد: آنگاه تعجب می‌کنید که چرا دارای مشکل هستیم – به همین دلیل است، دوستان، به نظرم نباید خود را گول بزنیم.
وی سپس گفت: نمی‌دانم که این کشور آماده این مسئله هست یا خیر.
ترامپ بیش از یک ساعت در حمایت از ریک ساکون، نماینده وستریخواهان در انتخابات مجلس نمایندگان صحبت کرد. ساکون در رقابت شدید با کونور لمب، تفنگدار سابق نیروی دریایی و دادستان سابق فدرال است که تاکنون هرگز در این انتخابات شرکت نکرده است.