رئیس دفتر کاخ سفید : تیلرسون در تشناب نیوز برکناری خود را شنید!


رئیس دفتر کاخ سفید : تیلرسون در تشناب نیوز برکناری خود را شنید!

جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید گفته زمانی که می‌خواسته به رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه برکنار شده دولت ترامپ نیوز برکناری‌اش را اعلام کند او در تشناب بوده است.
به گزارش آنلایننامه دیلی میل، جان کلی این روایت را در یک سخنرانی با حضور نیوزنگاران و مقام‌های ارشد دولت آمریکا که قرار نبوده محتوای آن از سوی نیوزنگاران ضبط شود، مطرح کرده است.
منابع حاضر در این نشست می‌گویند، جان کلی به جمعیت حاضر در این اتاق تصریح کرده که تیلرسون در حین سفرش به آفریقا هنگامی که تماس تیلفونی از سوی کلی را دریافت کرده تا نیوز تصمیم ترامپ برای برکناری‌اش را بشنود از مشکلی در معده و دستگاه گوارش خود رنج می‌برده به همین خاطر در آن هنگام در تشناب بوده است.
صحبت‌های جان کلی برای نحوه تماسش با تیلرسون به هنگام حضور او در تشناب یک اعتراف صادقانه غیرعادی برای رئیس دفتر کاخ سفید است چون پیش از این گزارش شده بود که او تلاش کرده تیلرسون در سمتش باقی بماند و زمانی که ترامپ تصمیم گرفته در یک توئیت تیلرسون را کنار بگذارد بسیار خشمگین شده و در عین حال انعکاس نیوز برکناری تیلرسون در مطبوعات نیز چنان او را عصبانی کرده که در هواپیمای مخصوص رئیس‌وستر آمریکا در جلوی تلویزیون فریاد کشیده است.