عضو پاکستانی گروه طالبان در پکتیکا بازداشت شد


عضو پاکستانی گروه طالبان در پکتیکا بازداشت شد

ریاست عمومی امنیت ملی کشور از بازداشت عضو پاکستانی گروه طالبان که مسوول انتقال سلاح و مهمات این گروه می‌باشد، نیوز می‌دهد.

در نیوزنامه ارسالی ریاست عمومی امنیت ملی به نویسنده وستر آمده است که از نزد این تروریست مقدار زیادی سلاح و مهمات نیز به دست آمده است.

در نیوزنامه آمده است:”قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی در یک عملیات خاص مسوول انتقالات سلاح و مهمات گروه طالبان را بنام لقمان فرزند سراج الدین تبعه کشور پاکستان از ولایت پکتیکا بازداشت کرده‌اند.”

نیوزنامه افزوده:” از نزد این تروریست یک عراده موتر دینا، ۱۱۰ میل کلاشینکوف، ۶۹ میل تفنگچه مختلف النوع، ۳ میل سنایپر و ۱۶۸ پارسل مرمی مختلف النوع سلاح های خفیف بدست آمده است.”

ریاست عمومی امنیت ملی گفته است که تروریست بازداشت شده اعتراف نموده که مسوولیت انتقال این سلاح و مهمات را بدستور رهبری گروه طالبان ولایت غزنی به ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا جهت تشدید حملات تهاجمی و تروریستی گروه طالبان داشت.

این در حالی است که ریاست عمومی امنیت ملی آنلاین پنجشنبه (۱۳ ثور) نیز از بازداشت ۷ تروریست که قصد حمله بالای شفاخانه غازی امان الله خان و وزارت امور داخله را داشتند، نیوز داده بود.

نویسنده وستر- کابل