غولی که در سیاتل آمریکا پیدا شد!


غولی که در سیاتل آمریکا پیدا شد!

در شهر امرالد، زیر پل ارورا در محله فریمانت سیاتل، غولی به بزرگی ۵ متر نشسته است. تاریخ می گوید که دیدن غول در این نقطه از جهان، چندین بار صورت گرفته است که دلیل ساختن این مجسمه غول پیکر بزرگ در اینجاست. غول فریمانت در سال ۱۹۹۰ توسط هنرمندان بومی به نام های استیو بادانس، راس وایتهد، ویل مارتین و دونا والتر در مسابقه ای برای بازسازی شهر ساخته شد.
غول فریمانت، یک موجود بزرگ و شاید ترسناک، در زیر پل ارورا (Aurora bridge) از هالووین سال ۱۹۹۰ ساکن شده است. جالب است بدانید که سازنده این غول، استیو بادانس، قبل از آن هرگز مجسمه ای نساخته بود. او به همراه ۲ دانشجوی معماری دانشگاه واشنگتن، ویل مارتین و راس وایت هد و سپس دونا والتر شروع به ساخت این مجسمه کرد. طراحی بادانس برای سر و شانه های این مجسمه در مسابقه ای که توسط شورای هنر فریمانت اسپانسر شده بود، برنده شد.
این غول عظیم، با ۵ متر ارتفاع، به جنوب خیره شده است. او در دست چپ خود، باقیمانده های این موتر را خرد کرده است؛ این بخش ها از موتر که برای اوراق برده بودند برداشته شده بود (این موتر ، به خاطر پیشرفت هایی که از خارج به داخل تحمیل شده بود، از رده خارج گشت). دیدن این غول بسیار هیجان انگیز است و شما می توانید از زوایای مختلف از آن عکاسی کرده و به تحسین آن مشغول شوید.