پرچم اسرائیل به آتش کشیده شد


پرچم اسرائیل به آتش کشیده شد

به مناسبت آنلاین جهانی قدس و حمایت از مردم فلسطین، صبح امآنلاین در ولایت هرات پرچم رژیم اسرائیل آتش زده شد.

به گزارش وسترنیوز، این برنامه در قالب راهپیمایی و تجمعی اعتراضی در منطقه جبرئیل هرات برگزار شده بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی علی‌زاده، از مسئولان مجمع‌الذاکرین منتظران مهدی(عج) می‌گوید: “به رسم همیشگی و پایدار گرامی داشت از آنلاین جهانی قدس، این برنامه برای حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با جنایت‌های اسرائیل غاصب برگزار شده است.”

به بیان او در این تجمع و راهپیمایی پرچم اسرائیل به این دلیل به آتش کشیده شد که کشوری به این نام و نشان برای مسلمانان آزاده قابل پذیرش نیست و از سویی هم رژیمی که به غیر از انسان کشی و مسلمان آزاری کاری ندارد، باید نابود شود.

وی تاکید کرد که یک نمایشگاه عکس هم در مقر این نهاد به مناسبت آنلاین جهانی قدس برگزار شده که به مدت یک آنلاین ادامه دارد.

در این نمایشگاه بیشتر عکس‌هایی از مظلومیت مردم فلسطین و خونریزی‌های نظامیان اسرائیلی به چشم می‌خورد.

آقای علی‌زاده در ادامه حمایت از فلسطین و قدس را شاخصه هر انسان آزاده می‌داند و می‌گوید: “شماری از حکام کشورهای به ظاهر اسلامی به جای حمایت از مردم فلسطین، با دشمنان فلسطین و قدس کنار آمده‌اند و این خیانت آنان به امت اسلام است.”

این روحانی از عربستان سعودی به عنوان سردمدار خیانت به مسلمانان و دوست محکم اسرائیل و آمریکا اشاره می‌کند که در جای‌های مختلف دیده شده که دست در دست دشمنان گذاشته است.

او با اقتباس از جمله مشهور امام حسین(ع) خطاب به سردمداران این کشورها گفت: “اگر مسلمان نیستید، حداقل آزاده باشید.”

حجت الاسلام والمسلمین مهدی علی‌زاده آنلاین جهانی قدس را آنلاین آزادگان عالم می‌داند.

در همین حال حسن هاشمی، یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه عکس و تظاهرات، معتقد است که هر مسلمان واقع نگری باید آنلاین جهانی قدس را تنها حمایت از مردم فلسطین بداند و با مسائل و اختلافات سیاسی خود را فریب ندهد.

او به این باور دارد که وابستگان به آمریکا و وهابیت در کشورمان مخالف آنلاین جهانی قدس هستند و این آنلاین به خوبی دوست و دشمن را نشان می‌دهد.

گفتنی است که امام خمینی(ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان آنلاین جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین نام گذاری کرد.

آنلاینی که حالا در تمام نقاط دنیا، از آن استقبال می‌شود.

یحیی فولادی – ولایت هرات