کرسپو: مسی مانند مارادونا نیست و نمی‌تواند به تنهایی کاری انجام دهد


کرسپو: مسی مانند مارادونا نیست و نمی‌تواند به تنهایی کاری انجام دهد

هرنان کرسپو معتقد است لیونل مسی به تنهایی نمی‌تواند آرجنتاین را به موفقیت برساند و باقی گیمکنان هم باید به کمک او بیایند.
 تیم ملی آرجنتاین در گیم  خود به مصاف تیم ملی ایسلند رفت و در نهایت با نتیجه جالب ۱-۱ متوقف شد. مسی، فوق ستاره و کاپیتان اول آرجنتاین در این گیم یک پنالتی از دست داد. هم‌چنین تیم آرجنتاین در این گیم ۱۱ شوت به سمت دروازه شلیک کرد اما نتوانست بیشتر از یک گل وارد دروازه ایسلندی‌ها کند.
حال بعد از این مسابقه، هرنان کرسپو کاپیتان سابق تیم ملی آرجنتاین به دفاع از عملکرد مسی پرداخت و اعلام کرد آرجنتاین برای رسیدن به موفقیت نیاز مبرمی به مسی دارد.
کرسپو که ۶۴ گل برای تیم ملی آرجنتاین به ثمر رسانده، معتقد است لیونل مسی ۳۰ ساله باید توسط یاران خود حمایت شود تا به قهرمانی برسد. وی در ادامه گفت:
مسی مانند مارادونا نیست و نمی‌تواند به تنهایی کاری انجام دهد اما ما از او انتظار بیشتری داریم. او اگر در شرایط مناسبی مانند بارسلونا قرار گیرد یک پدیده است و در غیر این صورت او تنها یک مبارز به حساب می‌آید. در گیم مقابل ایسلند هیچ یک از گیمکنان تیم ملی آرجنتاین از جمله آنخل دی ماریا، مسی را حمایت نکرده و او را به خوبی تغذیه نکردند.