یک پسر ۱۷ ساله از چنگ ربایندگان در پروان آزاد شد


یک پسر 17 ساله از چنگ ربایندگان در پروان آزاد شد

فرمانده پولیس ولایت پروان می‌گوید که پولیس یک پسر ۱۷ ساله را چنگ ربایندگان در این ولایت آزاد کرده است.

به گزارش نویسنده وستر؛‌ محمد محفوظ ولی‌زاده گفت که این پسر ۱۷ ساله به نام حشمت که آنلاین جمعه (اول سرطان)‌از حوزه چهارم امنیتی شهر کابل ربوده شده بود، صبح امآنلاین یکشنبه (۳ سرطان) توسط منسوبین پولیس پروان از چنگ ربایندگان آزاد شد.

آقای ولی‌زاده بیان داشت که این جوان در حالی توسط پولیس نجات داده شده که ربایندگان می‌خواستند با عبور از ولایت پروان، وی را به ولایت‌های شمالی انتقال دهند.

وی تصریح نمود که نیروهای پولیس پس از چندین ساعت تعقیب و گریز، ربایندگان این جوان ۱۷ ساله را در دوازه ورودی شهر چاریکار گرفتار نموده و موفق به آزادی این جوان ۱۷ ساله شدند.

به گفته وی این جوان ربوده شده پس از رهایی از چنگ ربایندگان به شفاخانه پروان انتقال داده شده و سپس به خانواده‌اش تسلیم داده شده است.

گفته می‌شود که  حشمت الله باشنده اصلی ولایت کابل است که عصر آنلاین جمعه در منطقه باغ بالا از مربوطات حوزه چهارم امنیتی شهر کابل ربوده شده بود.

قابل ذکر است که افزایش رویدادهای جنایی و آدم ربایی در بسیاری از بخش‌های شهر کابل و برخی دیگر از ولایت از جمله ولایت بلخ به یک نگرانی جدی مردم بدل شده است.

مردم ازبابت افزایش این رویدادها نیروهای امنیتی را به ضعف و بی توجهی متهم کرده و خواهان توجه بیشتر این نیروهای در تامین امنیت شهروندان هستند.

احمدشهاب ثاقب- نویسنده وستر